Ballina Etiketimet “X-Man: Dark Phoenix”

Etiketim: “X-Man: Dark Phoenix”

Premiera botërore e “X-Man: Dark Phoenix” në Los Angeles

TIRANË, 6 qershor /ATSH/ - Premiera botërore e “X-Man: Dark Phoenix” është mbajtur në Los Angeles me pjesëmarrjen e yjeve si Jessica Chastain dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA