Ballina Etiketimet Velipoje

Etiketim: Velipoje

Foto/ Bregdeti i Velipojës, plazh me veti kurative

TIRANË, 4 gusht/ATSH/ Velipoja është plazhi më verior i Shqipërisë me bukurinë dhe kontrastet e forta që e karakterizojnë. Plazhi i Velipojës, me ujin e...

Shemben 24 objekte pa leje në Velipojë

TIRANE, 13 qershor/ATSH/- Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT), mbështetur nga shërbimet e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, përmbylli aksionin për prishjen e...

IKMT prish objektet pa leje në Velipojë, reagime

TIRANË, 11 qershor/ATSH/ Inspektorati Kombëtar për Mbrojtjen e Territorit po vijon me aksionin për prishjen e e ndërtimeve pa leje në Velipojë. Aksioni ka ndeshur...

FOTO/ Shkodër, legalizohen 8 objekte të kompleksit të Manastirit Françeskan në...

TIRANË, 21 dhjetor/ATSH/- Në listën e legalizimeve të kryera në Velipojë, Shkodër, bën pjesë edhe Kompleksi i Manastirit Françeskan të Velipojës, me plot 8...

Policia liron hapësirat e zaptuara në plazhet e Pogradecit dhe Velipojës,...

TIRANË, 4 gusht /ATSH/Policia e Shtetit vijon operacionin "Plazh i lirë", për zbatimin e detyrave të përcaktuara në planin e posaçëm të masave për...

Sezoni turistik, Klosi, Balluku dhe Cakaj mbledhin në Velipojë Taskforcën për...

TIRANË, 16 korrik /ATSH/ - Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, si dhe Ministri në Detyrë...

Ndërtimet pa leje në Velipojë, SHÇBA arreston 5 shtetas, mes tyre...

TIRANË, 21 maj /ATSH- A. Fortuzi/ - Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) në Ministrinë e Brendshme, në bashkëpunim me Prokurorinë e...

Qendra shëndetësore Velipojë plazh, ndryshim total të kushteve për pushuesit

TIRANË, 14 maj/ATSH/- Qendra shëndetësore në Velipojë plazh, Shkodër falë rehabilitimit të plotë, është transformuar tërësisht duke përmirësuar nga themelet shërbimin që ofron për...

Qendër e re shëndetësore në Velipojë, Manastirliu: Plan masash për sezonin...

TIRANË, 30 prill /ATSH/ - Rindërtohet qendra e re shëndetësore në Velipojë, duke siguruar standard të lartë shërbimi për banorët por edhe turistët e...

Velipojë/ 50 aktivitete kulturore dhe artistike në sezonin e ri turistik

TIRANË, 12 prill /ATSH A.ALLA/ - Masat që duhen ndërmarrë për një sezon veror më të sigurtë dhe cilësor ishin në fokus të mbledhjes...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA