Ballina Etiketimet Vajza

Etiketim: vajza

OSLO – Norvegjia ndjesë zyrtare vajzave që u dashuruan me nazistët

OSLO, 18 tetor /ATSH-ANSA/ - Kryeministrja norvegjeze, Erna Solberg u kërkoi ndjesë zyrtare të gjitha vajzave, të cilat gjatë Luftës së Dytë Botërore patën...

Vajza ka 25 emra, ende nuk i di të gjithë

TIRANË, 13 tetor /ATSH/ - Një vajzë ka 25 emra të mesëm dhe ende nuk i ka mësuar të gjithë. Mbani frymën, Willow-Sullivan Corbett Fitzsimmons...

Stop dhunës, për herë të parë video për gratë dhe vajzat...

TIRANË, 13 gusht/ATSH/ - Gratë dhe vajzat me aftësi të kufizuara shpesh përjetojnë diskriminim të dyfishtë, për arsye të gjinisë dhe aftësive të tyre...

Engjëjt mbrojtës në FA, për herë të parë dy vajza pjesë...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1316236528510649/ TIRANË, 11 qershor/ATSH/.- Dy vajza, ushtare të reja të Forcave të Armatosura po stërviten për t'u bërë pjesë e togës së ujit. Ministrja e Mbrojtjes,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA