Ballina Etiketimet Ulqin

Etiketim: ulqin

Librari me literaturë në gjuhën shqipe në Ulqin/ Cakaj: Një tjetër...

TIRANË, 19 shtator/ATSH/ Qeveria e Shqipërisë ka vendosur t'i japë mbështetjen e nevojshme financiare Këshillit Kombëtar të Shqiptarëve në Mal të Zi, për të...

Ambasada në Mal të Zi: Numra telefoni në dispozicion të qytetarëve...

TIRANË, 29 mars/ATSH/  -Të gjithë qytetarëve shqiptarë, të cilët janë të bllokuar në Malin e Zi dhe që janë në  nevojë për ndihma ushqimore...

FOTO/ Mjeshtrat e Vlorës, mes 100 artizanëve të Ballkanit në panairin...

TIRANË, 8 prill/ATSH/ - Mes më shumë se 100 artizanëve pjesëmarrës nga vende të ndryshme të Ballkanit, grupi i artizanëve nga qyteti bregdetar i...

Filmi “Të thyer” hap “Seanema Film Festival” me mesazhe sociale

TIRANË, 22 gusht /ATSH/ - Në qytetin e Ulqinit nis edicioni i katërt i festivalit, që bën bashkë në konkurrim filma shqiptarë, por dhe...

Aksi Shëngjin-Velipojë-Ulqin i hap rrugën krijimit të ofertës rajonale turistike

TIRANË, 8 maj/ATSH/-Fondi Shqiptar i Zhvillimit është drejt përfundimit të projektit të aksit rrugor që lidh Shëngjinin me Ulqinin i cili do t'i hapë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA