Ballina Etiketimet Ujesjelles

Etiketim: Ujesjelles

Korçë, nisin punimet për ujësjellësin e ri në fshatin Pulahë

TIRANË, 29 korrik /ATSH/ Investimet në kantieret e ujësjellësve, në të gjithë vendin synojnë përmirësimin e cilësisë së furnizimit 24 me ujë të pijshëm...

Finiqi me ujësjellës të ri, Denaj: Zgjidhje për 10 mijë banorë...

TIRANË, 25 korrik /ATSH/ Në Finiq, punimet për rikonstruksionin dhe zgjerim e linjës ekzistuese të ujësjellësit Krongj-Finiq po ecin me ritme të kënaqshme. Ministrja e...

Fshati Kasallë në Zall-Herr me ujësjellës të ri, Veliaj: Zgjidhje për...

TIRANË, 19 korrik/ATSH/ Rreth 550 familje të fshatit Kasallë, në njësinë administrative Zall-Herr, të cilët prej 30 vitesh përdornin ujë pusi, tashmë do të...

Përfaqësues të shoqërive të Ujësjellës Kanalizimeve, vizitë studimore në qytetin gjerman...

TIRANË, 10 korrik /ATSH/  Përfaqësues të Programit të Ujit të GIZ-së dhe të Shoqërive të Ujësjellës Kanalizimeve të Shqipërisë, u pritën në qytetin gjerman...

“Furnizim me ujë të pijshëm në të gjithë territorin”/ Rama: Reformë...

TIRANË, 21 qershor/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në godinën e re të Ujësjellës Kanalizimeve në Kamzë, një iniciativë e përbashkët e qeverisë...

Investimet në rrjetin e ujësjellësit/ Përmirësohet furnizimi me ujë për banorët...

TIRANË, 16 qershor /ATSH/ Banorët e fshatit Hoxharë, Fier, do të kenë së shpejti furnizim cilësor me ujë të pijshëm. Duke folur për këtë investim,...

FOTO/ Vlorë, furnizim cilësor me ujë për rreth 600 familje në...

TIRANË, 12 maj /ATSH/ Rreth 600 familje në lagjet "11 Janari" dhe "Kushtrimi" në qytetin e Vlorës përfitojnë nga investimi që siguron furnizim cilësor...

Investimet në ujësjellës/ Delvina tashmë 24 orë ujë të pijshëm, më...

TIRANË, 9 prill/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama inspektoi sot punimet në ujësjellësin e Delvinës, e cila më në fund pas 100 vjetësh, do të ketë...

120 kantiere në gjithë vendin/ Trashëguam një shtet copë e çikë,...

TIRANË, 8 prill/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama deklaroi nga Dropulli se "sot ne kemi 120 kantiere në gjithë Shqipërinë që vazhdojnë shtrirjen e linjave...

Balla inspekton punimet për rikonstruksionin e ujësjellësit: Ky është vetëm fillimi,...

TIRANË, 7 prill /ATSH/ Drejtuesi politik i Partisë Socialise në qarkun e Elbasanit, Taulant Balla ka inspektuar punimet që po kryhen për rikonstruksionin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA