Ballina Etiketimet Ujërat termalë të Bënjës

Etiketim: Ujërat termalë të Bënjës

FOTO- Fillimshtatori, fluks vizitorësh në Ujërat Termale të Bënjës

TIRANË, 13 shtator /ATSH/ Ujërat Termale të Bënjës, 13 km larg qytetit të Përmetit, tërhoqën një numër të lartë vizitorësh edhe këtë fundjavë të...

FOTO/ Ujërat termalë të Bënjës, fluks vizitorësh në ditët e para...

TIRANË, 3 qershor /ATSH/ - Fluks vizitorësh gjatë kësaj fundjave në Ujërat termalë të Bënjës. Vizitorët shijuan natyrën, me burimet e Lengaricës dhe sidomos...

FOTO/ Ujërat termalë të Bënjës, presin turistët e parë në këtë...

TIRANË, 4 mars /ATSH/ - Ujërat termalë të Bënjës, pritën vizitorët e parë në këtë prag pranvere të cilët shijuan natyrën, me burimet e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA