Ballina Etiketimet U-19

Etiketim: U-19

Kombëtare U-19/ Shqipëria fiton 3-0 ndaj Kosovës

TIRANË, 18 qershor /ATSH/ Kombëtarja shqiptare e 19-vjeçarëve ka zhvilluar këtë të premte ndeshjen e dytë miqësore të planifikuar ndaj Kosovës U-19. Sfida e luajtur...

U-19 / Shqipëria humbet 0-1 miqësoren e parë ndaj Kosovës

TIRANË, 17 qershor /ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-19 ka zhvilluar dje ndeshjen e parë miqësore – vëllazërore me Kosovën U-19. Sfida e luajtur pasdite në stadiumin...

Kombëtarja U-19, miqësore me Kukësin U-21/ Cungu publikon listën: Koha për...

TIRANË, 5 maj /ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-19 do të zhvillojë të enjten, 6 maj 2021, një ndeshje miqësore me ekipin e Kukësit U-21. Takimi...

Kupa e Shqipërisë U-17 dhe U-19 / FSHF publikon datat dhe...

TIRANË, 14 janar /ATSH/ Kupa e Shqipërisë për grupmoshat U-17 dhe U-19 pasi ka përmbyllur ndeshjet e turit të parë që u zhvilluan me...

Kupa e Shqipërisë U-17 dhe U-19 / Njihuni me rezultatet dhe...

TIRANË, 11 janar /ATSH/ Kupa e Shqipërisë për grupmoshat U-17 dhe U-19 ka zhvilluar ndeshjet e turit të 1/16 të cilat janë zhvilluar me...

Nga Empoli te Kombëtarja U-19, Kristjan Asllani rrëfen historinë e tij

TIRANË, 30 korrik/ATSH/ Kristjan Asllani e ka krijuar lidhjen e tij me topin e futbollit që kur ka qenë fare i vogël. Ndeshjet në...

Shqipëria U-19, flasin lojtarët kuqezi: Një ëndërr e bërë realitet

https://www.youtube.com/watch?v=5hL2zYxkd64&feature=emb_logo TIRANË, 16 korrik/ATSH/ -Shqipëria e 19-vjeçarëve është duke zhvilluar grumbullimin e parë për vitin 2020, kjo ndikuar nga pandemia Covid-19, që nuk i ka...

Kombëtarja U-19 fillon grumbullimin, trajneri Dede thërret 24 lojtarë

TIRANË, 14 korrik/ATSH/ - Kombëtarja shqiptare U-19 e drejtuar nga trajneri Nevil Dede ka filluar nga sot grumbullimin dhe seancat stërvitore në qytetin e...

KF “Tirana” shpallet kampione e moshës U-19

TIRANË, 6 korrik/ATSH/ Të dielën u zhvillua ceremonia e dorëzimit të Kupës për ekipin kampion të kampionatit U-19, që organizohet nga Zyra Rajonale e...

Kupa e Shqipërisë U-17 dhe U-19/ Përcaktohen skuadrat, ndeshjet dhe rregullorja

TIRANË, 8 janar/ATSH-A. Fortuzi/- Sektori i Garave pranë Federatës Shqiptare të Futbollit ka përcaktuar kalendarin dhe rregulloren e Kupës së Shqipërisë për vitin 2020....

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA