Ballina Etiketimet U-17

Etiketim: U-17

Ekipi Kombëtar U-17 i Ervin Bulkut nis seleksionimet

TIRANË, 24 shkurt /ATSH/ Ekipi Kombëtar U-17 do të zhvillojë të enjten (datë 25 shkurt 2021) një seleksionim me lojtarë të vitlindjeve 2005-2006 nën...

Kupa e Shqipërisë U-17 dhe U-19 / FSHF publikon datat dhe...

TIRANË, 14 janar /ATSH/ Kupa e Shqipërisë për grupmoshat U-17 dhe U-19 pasi ka përmbyllur ndeshjet e turit të parë që u zhvilluan me...

Kupa e Shqipërisë U-17 dhe U-19 / Njihuni me rezultatet dhe...

TIRANË, 11 janar /ATSH/ Kupa e Shqipërisë për grupmoshat U-17 dhe U-19 ka zhvilluar ndeshjet e turit të 1/16 të cilat janë zhvilluar me...

Kombëtarja U-17 njeh kundërshtarët për Europianin

TIRANË, 10 dhjetor /ATSH/ Në Nion, në selinë e UEFA-s, është hedhur shorti për kualifikueset e Kampionatit Europian 2021 për kombëtaren U-17 të Shqipërisë. Kuqezinjtë...

Kombëtaret shqiptare U-17 dhe U-15 nisin grumbullimin 4-ditor

TIRANË, 27 tetor /ATSH/ Dy kombëtaret shqiptare të moshave U-17 dhe U-15 kanë nisur këtë të hënë një grumbullim që do të zgjasë për...

Shqipëria U-17 fillon grumbullimin, trajneri Elvin Beqiri thërret 24 futbollistë

TIRANË, 15 korrik/ATSH/ -Kombëtarja shqiptare U-17 e drejtuar nga trajneri Elvin Beqiri ka filluar grumbullimin dhe seancat stërvitore në qytetin e Shkodrës. Skuadra kombëtare U-17...

Kategoria e Parë U-17 / KF Apolonia triumfon në finale, shpallet...

TIRANË, 13 korrik/ATSH/ - KF Apolonia është shpallur kampione e Kategorisë së Parë U-17, pasi triumfoi në finalen e kësaj grupmoshe, duke mundur me...

Kategoria Superiore U-17 / “Shënkolli” shpallet kampion

TIRANË, 10 korrik /ATSH/ U zhvillua ditën e sotme në stadiumin “Selman Stërmasi” finalja e madhe e kampionatit kombëtar për grupmoshën 17-vjeçare, midis "Shënkollit"...

Zbulohet kalendari i kuqezinjve/ U-17 në turneun që nis në janar...

TIRANË, 9 janar/ATSH-A. Fortuzi/ Shqipëria e 17-vjeçarëve, e drejtuar nga trajneri Elvin Beqiri, do të marrë pjesë në turneun "Mercedes Benz Aegean Cup 2020",...

Kupa e Shqipërisë U-17 dhe U-19/ Përcaktohen skuadrat, ndeshjet dhe rregullorja

TIRANË, 8 janar/ATSH-A. Fortuzi/- Sektori i Garave pranë Federatës Shqiptare të Futbollit ka përcaktuar kalendarin dhe rregulloren e Kupës së Shqipërisë për vitin 2020....

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA