Ballina Etiketimet Turistët

Etiketim: turistët

Turistët rusë eksplorojnë Gurin e “Kamjes” në Pogradec

TIRANË, 22 korrik /ATSH/ Guri i Kamjes, një monument i natyrës pranë fshatit Dardhë të Pogradecit, është bërë pjesë e paketave turistike dhe po...

Berati, në faqet e para të udhërrëfyesit të mirënjohur turistik japonez

TIRANË, 7 shkurt ATSH/ - Udhërrëfyesi i mirënjohur turistik japonez “Chikyu no arukikata”, ka vendosur në faqen e parë të tij qytetin e Beratit...

Turistët e huaj “pushtojnë” lulishten pas monumentit të Skënderbeut

TIRANË, 17 maj/ - Vetëm 10 ditë nga hapja e kësaj lulishteje, janë të shumtë qytetarët, por edhe turistët të cilët gjatë shëtitjes në sheshin...

FOTO/ Pashkët, fluks turistësh në Kishën e Shën Mërisë në Përmet

TIRANE, 9 Prill /ATSH-A.Alla/ - Monumentet e kulturës dhe pikat turistike të Shqipërisë po bëhen gati për të pritur turistët në sezonin e ri...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA