Ballina Etiketimet Tia

Etiketim: tia

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 18 fluturime të konfirmuara për të shtunën

TIRANË, 16 prill/ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 18 fluturime për ditën e nesërme, e shtunë, 17 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 19 fluturime të konfirmuara për të mërkurën

TIRANË 15 prill/ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 19 fluturime për ditën e nesërme, e premte, 16 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 13 fluturime të konfirmuara për të enjten

TIRANË, 14 prill/ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 13 fluturime për ditën e nesërme, e enjte, 15 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën...

Nesër rifillon fluturimi i parë me Anglinë/ TIA: Çfarë duhet të...

TIRANË, 13 prill /ATSH/ Pas heqjes së masës kufizuese të ndalimit të fluturimeve me Britaninë e Madhe, nesër rifillojnë fluturimet. Aeroporti Ndërkombëtar "Nënë Tereza", njoftoi...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 13 fluturime të konfirmuara për të mërkurën

TIRANË, 13 prill/ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 13 fluturime për ditën e nesërme, e mërkurë, 14 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 13 fluturime të konfirmuara për të martën

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 13 fluturime për ditën e martë, 13 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën thirrje pasagjerëve...

British Airways, Easy Jet dhe Wizz Air gati të rifillojnë fluturimet...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Duke filluar nga sot, British Airways, Easy Jet dhe Wizz Air bëhen gati të rifillojnë fluturimet direkte Tiranë-Londër dhe anasjelltas. Tirana Airport...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 18 fluturime të konfirmuara për të shtunën

TIRANË, 9 prill/ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 18 fluturime për ditën e nesërme, e shtunë, 10 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën...

TIA/ Rinisin nesër fluturimet e programuara

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Tirana International Airport njofton se fluturimet e programuara rinisin nesër në mëngjes, ndërkohë që sot do të kryhen operimet për fluturimet...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 13 fluturime të konfirmuara për të mërkurën

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 13 fluturime për ditën e nesërme, e mërkurë, 7 prill 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA