Ballina Etiketimet Testament

Etiketim: testament

Dëshirat e fundit të Princit Filip, sekret… edhe për 90 vjet

LONDËR, 17 shtator /ATSH-AFP/ - Dëshirat e fundit të Princit Filip, bashkëshortit të Mbretëreshës Elizabeth II, i cili vdiq në prill, do të mbeten...

Regjistri Kombëtar i Testamenteve, garanci dhe transparencë për qytetarët

TIRANË, 20 gusht/ATSH/ Me kuadrin e ri ligjor për noterinë, tashmë qytetarëve u ofrohet shërbim i sigurt, i shpejtë dhe transparent, pa cënuar konfidencialitetin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA