Ballina Etiketimet Tarife

Etiketim: tarife

Hiqet VKM për provimet e mbartura

TIRANË, 6 dhjetor/ATSH/- Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Lindita Nikolla deklaroi sot se do të hiqet neni 4 i vendimit të Këshillit të Ministrave...

Tarifa në “Rrugën e Kombit”, Rama: Çdo qindarkë do të kthehet...

TIRANË, 17 shtator/ATSH/ "Do të bëjmë çmos që jo vetëm çdo qindarkë për 'Rrugën e Kombit' të kthehet në investim, por dhe që Kukësi...

Kaba: Tarifa afër kostos, ka edhe rrugë alternative

TIRANE, 2 Prill/ATSH/- Një ndër ekspertët më të njohur të ndërtimit të rrugëve, njëkohësisht kryetari i Shoqatës së Inxhinierëve Konsulentë, Farudin Kaba dënoi ashpër...

Protestë para drejtorisë së Policisë së Tiranës, kërkohet lirimi i të...

TIRANË, 2 Prill/ATSH/.- Qytetarë të Kukësit dhe familjarë të protestuesve të arrestuar për ngjarjet e dy ditëve më parë në Rrugën e Kombit, prej...

KINË – Pekini: Do të mbrojmë interesat tona pas masave tregtare...

PEKIN, 23 mars / ATSH/ - Presidenti i ShBA-së Donald Trump nënshkroi dje një memorandum që mund të imponojë tarifa me një vlerë të...

OSLO- Norvegjia mbetet në listën e tarifave të SHBA-së

STOKHOLM, 23 mars /ATSH-DPA/ -  Norvegjia është njoftuar se vendi nuk është përjashtuar nga tarifat e reja të SHBA-së për çelikun dhe aluminin, deklaroi...

PEKIN – Kina: Nuk ka fitues në luftën tregtare me SHBA-në

PEKIN, 16 mars /ATSH-DPA/ - Mes mosmarrëveshjeve të shumta mbi imponimin e tarifave të mundshme të SHBA-së kundër Kinës, nuk do të ketë asnjë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA