Ballina Etiketimet Takimi

Etiketim: takimi

RUSI – Kremlini: Optimizëm i përmbajtur për samitin Putin-Biden

MOSKË, 15 qershor /ATSH-ANSA/ - Nuk ka gjasa të arrihet ndonjë marrëveshje konkrete në samitin e ardhshëm Rusi-SHBA në Gjenevë deklaroi Juri Ushakov, këshilltari...

Takimi Kurti-Vuçiç në Bruksel/ Borrell: Dialogu nuk do të jetë i...

PRISHTINË, 15 qershor/ATSH/- Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Europian për Politika të Jashtme dhe Politika të Sigurisë, Joseph Borrell, ka deklaruar se dialogu mes...

FOKUS – Shtëpia e Bardhë: Takimi Biden-Putin pjesë jetike e mbrojtjes...

UASHINGTON, 8 qershor /ATSH-DPA/ - Shtëpia e Bardhë e konsideron të domosdoshëm dhe të rëndësishëm takimin e planifikuar midis presidentit të SHBA, Joe Biden...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA