Ballina Etiketimet Takim elektoral

Etiketim: takim elektoral

Spahiu: Kërkojmë votën e çdo shqiptari për të transformuar gjithë Shqipërinë

TIRANË, 23 prill /ATSH/ Klodiana Spahiu, kandidate e PS-së në qarkun Durrës përshëndeti koordinatorët e PS-së, që siç tha ajo “me urtësi dhe dashuri,...

Rama qytetarëve: Aurel Bylykbashi turp për Elbasanin, refuzojeni atë

TIRANË, 26 qershor/ATSH/- Kryeministri Edi Rama e cilësoi ish-deputetin e Partisë Demokratike Aurel Bylykbashi një turp për Elbasanin, ndërsa i kërkoi qytetarëve elbasanas ta...

Llatja: Punët e mira në Elbasan do t’i bëjmë për të...

TIRANË, 26 qershor /ATSH-A.ALLA/ - "Në këto 26 ditë të fushatës kemi dalë dhe kemi takuar çdo banor fshat më fshat e lagje më...

Haxhi Qamili është rishfaqur në zyrën e Presidentit, bën dhe shqiponjën

TIRANË, 26 qershor/ATSH/- Kryeministri Edi Rama deklaroi sot nga Gramshi se "është koha që opozita ta mësojë se nuk ka sharrë që nuk ngec...

Taçe: Së bashku do vazhdojmë në çdo lagje dhe fshat të...

TIRANË, 26 qershor /ATSH-A.ALLA/ - "Gjatë këtyre 4 viteve Gramshi ka pasur ndryshime të mëdha. Së bashku ne do vazhdojmë në çdo lagje të...

Veliaj: Zgjedhjet të dielën do të monitorohen nga mbi 1 mijë...

TIRANË, 26 qershor /ATSH/ - Zgjedhjet lokale që do mbahen të dielën do të monitorohen nga afër nga një trupë shumë e madhe vëzhguesish...

Rama: U desh të vinim ne të bllokonim masakrën e llahtarshme...

TIRANË, 25 qershor/ATSH/- Nga Tropoja, Kryeministri Edi Rama deklaroi se “u desh të vinim ne që të ndalonim masakrën e llahtarshme në Valbonë”. Gjatë takimit...

Peçi: Tepelena e ndryshuar, projekte të tjera do bëhen realitet

TIRANË, 23 qershor /ATSH-A.ALLA/ - "Të gjitha premtimet në këtë kuvend burrash janë bërë dhe do vijojnë të bëhen realitet, falë mbështetjes së qeverisë",...

Guci: Do krijojmë vende të reja pune në Memaliaj

TIRANË, 23 qershor /ATSH-A.ALLA/ - "Banorët e Memaliajt na kanë besuar në ditët më të vështira dhe besojnë që Partia Socialiste është e vetmja...

Golemi: Më 30 qershor për Gjirokastrën që duam

TIRANË, 23 qershor /ATSH-A.ALLA/ - "Si kurrë më parë ne jemi bashkë të gjithë dhe po shkojmë drejt 30 qershorit për fitoren e merituar....

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA