Ballina Etiketimet Tabu

Etiketim: tabu

FOKUS – Netanyahu: Konferenca e Varshavës shkeli një tabú

VARSHAVË, 15 shkurt /ATSH-ANSA/ – Pjesëmarrjen e tij dhe të disa ministrave arabë në të njëjtin vend siç ishte konferenca e Varshavës, kryeministri izraelit, Benyamin...

SHËNDETËSI – Të frikshmet tabù, vetëm një në tre burra shkon...

SHËNDETËSI, 29 shtator /ATSH/ - Një studim i kohëve të fundit thotë se tetë nga 10 burra nuk kanë shkuar kurrë te urologu. ''Dhe kjo...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA