Ballina Etiketimet Sulmet

Etiketim: sulmet

Ngjarja në SHBA, Basha: Sulme burracake kundër të pafajshmëve

TIRANË, 4 gusht /ATSH/-Kreu i PD, Lulëzim Basha, reagoi lidhur me sulmet e përgjakshme, të ndodhura këtë fundjavë në El Paso dhe Ohio të...

Kërcënimi ndaj Borchardt, Soreca: E dënojmë me gjithë zemër

TIRANË, 13 maj /ATSH/ - Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri, Luigi Soreca ka reaguar në lidhje me grafitet në apartamentin ku jeton ambasadori...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA