Ballina Etiketimet Stadiume

Etiketim: stadiume

Rikthimi i tifozëve me kapacitet të plotë në stadiume, FSHF kërkesë...

TIRANË, 27 korrik /ATSH/ -Federata Shqiptare e Futbollit, nëpërmjet një shkrese zyrtare i ka kërkuar Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, njëkohësisht edhe Komitetit...

Pas gati 16 muajsh/ Tifozët shqiptarë rikthehen në stadiume me kapacitet...

TIRANË, 1 korrik /ATSH/ Pas thuajse 16 muajsh pa tifozë në stadiume, për shkak të pandemisë së shkaktuar nga Covid-19 që preku të gjithë...

FUTBOLL – Premier Liga drejt hapjes së stadiumeve për tifozët

LONDER, 6 maj /ATSH-DPA/ - Premier Liga e Anglisë njoftoi se në kuadër të lehtësimit të kufizimeve kundër koronavirusit të ri (COVID-19), ekipet vendase...

“100 ditë, 100 arritje”/ Mbi 106 milionë euro për 4 stadiume...

TIRANË, 4 prill /ATSH/ Investimet e qeverisë gjatë viteve të fundit kanë patur në fokus edhe sportin, ku është investuar në ngritjen e stadiumeve...

LONDËR – Johnson parashikon një rikthim të tifozëve në stadiume në...

LONDËR, 17 korrik /ATSH-AFP/ - Qeveria britanike parashikon një rikthim të tifozëve në stadiume në tetor, pas ngjarjeve pilot që filluan që prej korrikut,...

FUTBOLL – Bundesliga rifillon më 16 maj, ndeshjet me tribuna të...

BERLIN, 10 maj /ATSH-AA/- Lidhja Gjermane e Futbollit (DFL) konfirmoi se Bundesliga dhe 2. Bundesliga, dy ligat e para, do të rifillojnë më 16...

PARIS – Reklama në stadiume përmirëson imazhin e markave të alkoolit

PARIS, 19 mars /ATSH-AFP/ - Ekspozimi i telespektatorëve ndaj markave të alkoolit të shfaqura në stadiume gjatë ndeshjeve sportive ndikon në mënyrë të pandërgjegjshme...

Incidentet në stadiume, Rama: 3 vite burg kush hyn në fushën...

TIRANË, 11 mars/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se "do të bëhen ndryshime në Kodin Penal, ku do të parashikohet dënimi minimumi me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA