Ballina Etiketimet Sportiste

Etiketim: sportiste

AKD dhe KOKSH, marrëveshje bashkëpunimi për promovimin e aktiviteteve sportive të...

TIRANË, 7 korrik /ATSH/ Nënshkruhet Marrëveshja e Bashkëpunimit mes Agjencisë Kombëtare të Diasporës dhe Komitetit Olimpik Kombëtar Shqiptar. Drejtoresha e Agjencisë Kombëtare të Diasporës, Sonila...

Kushi takon fituesit shqiptarë të Kampionatit Ballkanik të Boksit: Rrisim mbështetjen...

TIRANË, 14 maj/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi, ka zhvilluar një takim sot me përfaqësues të ekipit tonë kombëtar të boksit,...

Kushi mikpret ekipin përfaqësues në Kampionatin Europian të Peshëngritjes: Ambasadorët tanë...

TIRANË, 19 prill/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi ka mirëpritur në ambientet e MASR ekipin përfaqësues që mori pjesë para pak...

Briken Calja dhe Evangjeli Veli vijnë me medalje nga Moska, Veliaj:...

TIRANË, 13 prill/ATSH/ Evangjeli Veli dhe Briken Calja erdhën me medalje nga Kampionati Europian i Peshëngritjes, që u mbajt në Moskë. Calja fitoi Medaljen...

Gjiknuri me sportistë e trajnerë të klubit “Flamurtari”: Mandatin e tretë...

TIRANË, 13 prill/ATSH/ Trajnerë, sportistë dhe të rinj të talentuar në fushën e sportit u bënë bashkë në një bashkëbisedim me drejtuesin politik të...

Paloka: PD në krah të sportistëve, së bashku do sjellim ndryshimin...

TIRANË, 11 prill/ATSH/ Drejtuesi politik i PD-së për Qarkun Durrës, Edi Paloka zhvilloi një takim me sportistët në Shijak ku ishte i pranishëm edhe...

Kushi mikpret dy kampionët ballkanik në ski, Erjon Tola dhe Kevin...

TIRANË, 4 shkurt/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi ka mikpritur në ambientet e ministrisë dy sportistë kampionë të Ballkanit në disiplinën...

Meta dekoron mundësit e shquar Fuat Brahi, Alfred Bardeli, Shkëlqim Troplini...

TIRANË, 24 janar/ATSH/-Presidenti Ilir Meta dekoroi katër mundësit e shquar Fuat Brahi, Alfred Bardeli, Shkëlqim Troplini dhe Hysen Omi me Titullin e lartë “Mjeshtër...

SHBA – Katër sportistë nga 26 të infektuar me COVID-19 kanë...

OHAIO, 16 shtator /ATSH-AA/ - Sipas një studimi në SHBA, tek 15% e 26 sportistëve të shkollave të mesme, pasi janë shëruar nga koronavirusi...

Fotogaleri/ Sportistë të prekur nga koronavirusi

TIRANË, 13 mars /ATSH/ Pandemia e koronavirusit COVID-19 nuk ka kursyer as sportistë e trajnerë anembanë botës. Këtu janë disa prej tyre: Mikel Arteta...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA