Ballina Etiketimet Sheshe

Etiketim: sheshe

Sheshet e Rindërtimit në Lezhë, Kurbin dhe Durrës/ Miratohet fondi prej...

TIRANË, 16 shtator/ATSH/ Këshilli i Ministrave miratoi sot vendimin për përdorimin e fondit të rindërtimit, në masën prej 191 253 259 lekësh, për financimin...

Tre projekte shqiptare finaliste për çmimin “Urban Public Space 2018”

TIRANË, 15 maj/ATSH/ - Sheshi "Skënderbej", rinovimi i Himarës si dhe përtëritja e shëtitores bregdetare në Vlorë, janë tre projektet e nominuara për çmimin ndërkombëtar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA