Ballina Etiketimet Seanca

Etiketim: seanca

Kuvend/ Seanca plenare në datat 27 maj, 3 dhe 10 qershor

TIRANË, 19 maj /ATSH/ Konferenca  e Kryetarëve miratoi kalendarin e punimeve të Kuvendit për periudhën 24 maj - 11 qershor 2021. Mbledhja e Konferencës së...

Kuvendi shtyn seancën plenare të 13 majit për arsye të Fiter...

TIRANË, 12 maj /ATSH – I. Vata/ Kuvendi i Shqipërisë shtyn seancën plenarë të miratuar nga Konferencën e Kryetarëve, për t'u zhvilluar më 13...

Paketat shëndetësore falas/ Mbi 46 mijë seanca dialize në janar-mars 2021...

TIRANË, 5 maj/ATSH/ Mbi 46 mijë seanca dialize janë kryer në janar-mars 2021 në spitalet publike dhe private me financim 100 % nga Fondi...

Konferenca e Kryetarëve miraton programin e punës së Kuvendit/ Seanca plenare...

TIRANË, 16 mars /ATSH/ Konferenca e Kryetarëve miratoi sot programin e punës së Kuvendit për periudhën 29 mars-7 maj dhe kalendarin e punimeve për...

Kuvendi shqyrton sot pr/ligjin për organizimin dhe funksionimin e policisë gjyqësore

TIRANË, 25 prill /ATSH/ - Kuvendi pritet të shqyrtojë sot projektligjin “Për organizimin dhe funksionimin e policisë gjyqësore”. Gjithashtu, Kuvendi pritet të shqyrtojë raportin e...

FOKUS – PE mbyll legjislaturën mes emocionesh dhe përqafimesh

STRASBURG, 19 prill /ATSH-ANSA/ - Salla është bosh, e shkretë. Kishte kaluar ora 14:00 dhe në sallën e Parlamentit Europian në Strasburg nuk ndodhej...

Deputeti Hasa refuzon të largohet nga Kuvendi, Ruçi ndërpret seancën

TIRANË, 20 dhjetor /ATSH/ - Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi ndërpreu seancën plenare, pasi deputeti demokrat, Endri Hasa refuzoi të linte sallën pas përjashtimit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA