Ballina Etiketimet Roze

Etiketim: roze

Rama thirrje vajzave dhe grave: Diagnostikimi i hershëm shmang rrezikun e...

TIRANË, 25 tetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama u bëri thirrje sot në kuadër të Tetorit Rozë të gjitha vajzave dhe grave që të kryejnë mamografinë,...

Vdes Lucinda Riley mbretëresha e romaneve rozë

ROMË, 12 qershor /ATSH-ANSA/ - Vdiq sot në moshën 55-vjeçare Lucinda Riley, mbretëresha e romanit të famshëm rozë ''Shtatë motrat'', dhe jo i vetmi,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA