Ballina Etiketimet Rindertimi

Etiketim: rindertimi

Kurbini do të rilindë me një pamje tërësisht të re brenda...

TTRANÊ, 10 prill /ATSH/ Mnistri i Rindërtimit Arben Ahmetaj, e ka cilësuar fantastike, punën në lagjen e parë të Rindërtimit, në qendrën e re...

Spiropali në Paskuqan: Në 63 njësitë individuale po finalizohet procesi i...

TIRANË, 10 pril /ATSH/ Ministrja e Shtetit për Parlamentin, Elisa Spiropali, njëherazi kandidate e  PS-së në qarkun Tiranë inspektoi në Paskuqan ecurinë e procesit...

Veliaj: Basha kërcënon qytetarët me rishikimin e vendimeve të tërmetit, po...

TIRANË, 6 prill /ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është shprehur se në 25 prill do të përcaktohet fati i Shqipërisë. Gjatë...

Veliaj prezanton Ahmetajn në Njësinë 4: Lum ata që do të...

TIRANË, 5 prill/ATSH/ Nga Njësia 4, kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, prezantoi kandidatin për deputet, Arben Ahmetaj, një nga emrat e rëndësishëm...

Kantieri i Rindërtimit në Kavajë/ Lagjja e re me 7 pallate...

TIRANË, 1 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama vizitoi sot kantierin e Rindërtimit në Kavajë, ku po lind një lagje e re me 7 pallate...

Rindërtimi i shkollave/ Shqipëria dhe fëmijët e ardhmja jonë, si një...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ "Shqipëria dhe fëmijët e ardhmja jonë, si një diell i vetëm". Kështu u shpreh sot Kryeministri Edi Rama teksa publikoi një video...

Tërmeti dhe pandemia, dy sfidat e një mandati të jashtëzakonshëm/ Përballja...

TIRANË, 30 mars /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se tërmeti dhe pandemia e thyen në mes mandatin e dytë të PS. Duke folur në...

FOTO/ Familjet nënshkruajnë kontratën për banesat në lagjen e re KombinArt

TIRANË, 28 mars/ATSH/ Në bashkinë e Tiranës nisi sot nënshkrimi i kontratave të porosive për familjet e para që do të marrin apartamentet e...

400 pallate të rikonstruktuara në Durrës

TIRANË, 26 mars /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, janë 400 pallate në Durrës që janë riparuar përfundimisht dhe në këto 400 pallate...

Rindërtimi/ Ahmetaj: 300 milionë euro grante të angazhuara në terren, në...

TIRANË, 16 mars /ATSH/ Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj u shpreh se “programi i Rindërtimit, pas tërmetit të 26 nëntorit 2019, është...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA