Ballina Etiketimet Rimbursim

Etiketim: rimbursim

Biznesit iu rimbursuan 3.8 miliardë lekë TVSH gjatë 2-mujorit

TIRANË, 23 mars/ATSH/ Të ardhurat nga Tatimi mbi Vlerën e Shtuar (TVSH) bruto u realizuan në masën 26,4 miliardë lekë, 1,3 miliadë lekë ose...

Biznesit iu rimbursuan 789 milionë lekë TVSH gjatë janarit

TIRANË, 1 mars/ATSH/ Të ardhurat nga Tatimi mbi Vlerën e Shtuar (TVSh) u realizuan në masën 5.8 miliardë lekë, 252 milionë ose 4.6 %...

Mbi 1 milion qytetarë kanë përfituar nga programi i qendrave shëndetësore,...

TIRANË, 9 shkurt/ATSH/ Gjatë komunikimit javor me median, me fokus shëndetësinë, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu bëri me dije arritjet në...

Paketa 100% e rimbursueshme për trajtimin ambulator anti-Covid19 në banesë përmes...

TIRANË, 4 janar/ATSH/ Qytetarët e infektuar me COVID-19 mund të përfitojnë paketën 100% të rimbursueshme për trajtimin ambulator antiCovid në banesë përmes aplikimit në...

Shërbimi i ri online/ Karçanaj: Receta e rimbursueshme antiCOVID, elektronike në...

- Gati shërbimi i ri online për të prekurit nga Sars-Cov 2 TIRANË, 16 dhjetor/ATSH/ Menjëherë pas vendimit të qeverisë për rimbursimin 100% të paketës...

Rimbursimi i barnave për trajtimin e COVID-19/ Procedurat e përfitimit falas...

TIRANË, 25 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, publikoi sot një video orientuese që qytetarët e prekur nga COVID-19 që trajtohen...

Dita e Sëmundjeve Pulmonare Obstruktive Kronike/ Gati 13 mijë pacientë të...

TIRANË, 20 nëntor/ATSH/ Gati 13 mijë pacientë me sëmundje pulmonare obstruktive kronike (SPOK) përfitojnë rimbursim të medikamenteve të domosdoshme për trajtimin. Fondi i Sigurimit të...

Paketë universale, përfitojnë të gjithë të prekurit me COVID-19/ Manastirliu: Mjeku...

TIRANË, 19 nëntor /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, deklaroi sot se vendimi për rimbursimin e shpenzimeve është një paketë universale...

Përfshirja në paketat e rimbursueshme/ Shiroka: Unifikohet trajtimi i pacientëve të...

TIRANË, 19 nëntor/ ATSH/ Mjekja e familjes në Qendrën Shëndetësore numër 3 në Tiranë, Bruna Shiroka deklaroi sot se vendimi i fundit i qeverisë...

Rimbursimi 100% i trajtimit ambulator të COVID-19/ Përfitojnë të gjithë pacientët,...

TIRANË, 19 nëntor/ATSH/ Të gjithë pacientët me Covid-19 që trajtohen në banesë të siguruar ose jo, nga sot do të përfitojnë rimbursimin për trajtimin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA