Ballina Etiketimet Rikthim

Etiketim: rikthim

Veliaj nuk humb kohë, rikthehet menjëherë në zyrë: Është momenti të...

TIRANË, 12 gusht /ATSH/ Pas dy javësh izolim e trajtim mjekësor në Tiranë dhe përgjigjes së testit të fundit që e konfirmoi të shëruar...

ROMË – Di Maio: Italia po i jep botës mesazhin e...

ROMË, 3 qershor /ATSH-ANSA/- Sot është një datë shumë domethënëse, nga sot në fakt italianët do të jenë në gjendje të lëvizin lirshëm në...

PARIS – Artistë dhe shkencëtarë kërkojnë transformim radikal kundër konsumizmit

PARIS, 6 maj /ATSH-AFP/ - Madonna, Robert de Niro, Isabelle Adjani, Yann Arthus-Bertrand...:  200 artistë dhe shkencëtarë në mbarë botën bënë sot në të...

COVID-19 – OBSH: Heqja e nxituar e kufizimeve mund të çojë...

GJENEVË, 10 prill /ATSH-AFP/-Një heqje e parakohshme e masave të kontrollit të marra për të penguar përhapjen e koronavirusit të ri mund të çojë...

COVID-19 – Spanja planifikon rikthimin gradual në fund të prillit

MADRID, 8 prill /ATSH-DPA/ - Spanja, e cila ka qenë e bllokuar që nga 15 marsi, mund të shohë ngadalë jetën të kthehet në...

Shërohet nga COVID-19, doktor Kraja rikthehet sërish në frontin e luftës

TIRANË, 7 prill/ATSH/ Doktor Dhimitër Kraja pas shërimit nga COVID-19 do të rikthehet sërish në krye të detyrës. Doktor Kraja braktisi jetën e qetë në...

RUSI – Opel rikthehet në treg

MOSKË, 16 dhjetor /ATSH-DPA/ - Prodhuesi gjerman i makinave Opel, njoftoi sot se ishte rikthyer në Rusi pasi doli katër vjet më parë nga...

VIDEO/ Nikolla: Presidenti është kthyer në partinë e tretë të opozitës

TIRANË, 16 maj/ATSH/ - Nga foltorja e Kuvendit, deputetja e PS, Lindita Nikolla tha se rikthimi i ligjit për vetingun në Polici nga Presidenti...

FOTO/ Rikthehet në Shqipëri pas 110 vitesh shkaba e zezë

TIRANË, 28 prill /ATSH/ - Shkaba e zezë (Aegypius monachus) u rishfaq më në fund në Shqipëri, pas afro 110 vitesh ku dy individë...

Kirurgia lë Francën për të punuar në spitalin e Traumës

TIRANË, 22 shkurt/ATSH/ - Kryeministri i vendit, Edi Rama e ka nisur këtë të premte me shembullin e një mjeke të re, e cila...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA