Ballina Etiketimet Rikonstruksion

Etiketim: rikonstruksion

Rikonstruktohet shkolla 9-vjeçare “24 maji” në Vlorë/ Në 14 shtator nxënësit...

TIRANË, 27 gusht/ATSH/ Shkolla 9-vjeçare “24 Maji” në qytetin e Vlorës në 14 shtator do të nisin mësimin në ambiente të reja për vitin...

Rindërtimi/ Durrës, miratohet lista e katërt e përfituesve të grantit për...

TIRANË, 10 gusht /ATSH/ Këshilli bashkiak i Durrësit miratoi sot listën e katërt me përfituesit nga granti për rikonstruksion si dhe disa vendime të...

Një tjetër lajm i mirë për Pukën, brenda këtij muaji nis...

TIRANË, 7 gusht/ATSH/-Me investimet e qeverisë Shqiptare, brenda këtij muaji nis puna për rikonstruksionin e tri qendrave shëndetësore në Bashkinë Pukë. Lajmi u bë i...

Grantet e Rindërtimit/ Durrës, miratohen edhe 1 192 subjekte të tjera...

TIRANË, 7 korrik/ATSH-A. Fortuzi/ Bashkia e Durrësit ka nisur nënshkrimin e kontratave  me 6257 subjekte përfituese nga programi i grantit për rikonstruksionin ose riparimin...

Teatri “Zihni Sako” i Gjirokastrës do rikonstruktohet/ Golemi: Transformim hapësirës së...

TIRANË, 1 korrik/ATSH/ Në godinën e teatrit "Zihni Sako" në Gjirokastër brenda verës së këtij viti do të nisin punimet për rikonstruksionin e saj. Lajmi...

FOTO/ Dropull, nisin pas 30 vitesh punimet për rikonstruksionin e rrugës...

TIRANË, 10 qershor/ATSH/ Banorët e fshatit Sofratikë në njësinë administrative Dropull i Poshtëm do të kenë tashmë një rrugë të asfaltuar. Ky investim po bëhet...

17 qendra shëndetësore u rindërtuan brenda vitit në Tiranë/ Aq sa...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/470434100444716/ TIRANË, 8 qershor/ATSH/ “17 qendra shëndetësore dhe ambulanca u rindërtuan nga themelet vetëm në 1 vit në Tiranë, aq sa nuk ishte bërë në...

Rikonstruktohet rruga “Osman Haxhiu”/ Kryebashkiaku Leli: 1 milion dollarë investime për...

TIRANË, 6 qershor/ATSH/ Riparimi dhe shtrimi me asfalt i rrugës “Osman Haxhiu” në lagjen "24 Maji" është projekti i radhës, i financuar nga bashkia...

FOTO/ Rikonstruktohet shkolla “24 Maji” në Vlorë/ Leli: Një nga projektet...

TIRANË, 4 qershor/ATSH/ Shkolla 9-vjeçare “24 Maji” në qytetin e Vlorës do të ketë ambiente të reja për vitin e ri shkollor 2020-2021. Kryetari i...

Rikonstruktohet rruga “Santa Luçia”/ Kryebashkiaku Demo për ATSH-në: Punimet me ritme...

TIRANË, 3 maj/ATSH/ Në qytetin e Beratit po punohet me ritme të shpejta për rikonstruksionin e rrugës “Santa Luçia” pranë “Stadiumit të vjetër”. Kryetari i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA