Ballina Etiketimet Reinout Vos

Etiketim: Reinout Vos

Shqipëri-Holandë, shkëmbim përvoje dhe ekspertësh në fushën e kulturës

TIRANË, 12 tetor/ATSH/ Ministrja e Kulturës, Elva Margariti priti sot në takim ambasadorin e Holandës në Tiranë, Reinout Vos. Gjatë takimit, Margariti dhe ambasadori Vos...

Respektimi i të drejtave të njeriut, Ballanca takim me ambasadorin holandez...

TIRANË, 27 shtator/ATSH/ Ambasadori i Holandës në Shqipëri, Reinout Vos zhvilloi një takim me Avokaten e Popullit, Erinda Ballanca. Ambasada e Holandës njoftoi sot se,...

Ambasadori holandez takim me kreun e SPAK

TIRANË, 22 shtator/ATSH/ Ambasadori i Holandës në Shqipëri, Reinout Vos zhvilloi sot një takim me kreun e SPAK, Arben Kraja. Ambasada e Holandës në Tiranë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA