Ballina Etiketimet Raundi

Etiketim: raundi

FUTBOLL – Nis raundi i fundit i grupeve në Ligën e...

ZYRIH, 7 dhjetor /ATSH-AA/ - Nesër do të fillojë java e gjashtë dhe e fundit e ndeshjeve në grupet të sezonit 2020-2021 të Ligës...

FUTBOLL – Nis raundi i dytë i Ligës së Kampioneve

ZYRIH, 26 tetor /ATSH-AA/ - Nesër do të fillojë turi i dytë e ndeshjeve të sezonit 2020-2021 të Ligës së Kampioneve të UEFA-së, garës...

Matura Shtetërore/ Ndryshime në raundin e dytë dhe të tretë të...

TIRANË, 4 qershor/ATSH/ Ministria e Arsimit ka publikuar udhëzuesin ku thuhet së gjatë raundit të dytë dhe të tretë të maturantëve për të aplikuar...

FRANCË – Maskat të detyrueshme për raundin e dytë të zgjedhjeve...

PARIS, 23 maj /ATSH-ANSA/ - Raundi i dytë i zgjedhjeve lokale, që ndezi polemika të ashpra më 15 mars mbi vendimin e presidentit francez...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA