Ballina Etiketimet Raporti

Etiketim: raporti

Anulimi i zgjedhjeve të 30 qershorit dhe Kushtetuesja/ Raporti i PS...

TIRANË, 17 korrik/ATSH- A. Fortuzi/ Shkeljet e gjetura nga Komisioni hetimor parlamentar për shkeljen e Kushtetutës lidhur me shfuqizimin e dekretit nga ana e...

SOCIALE – UNICEF: Mbi 19 milionë fëmijë të zhvendosur gjatë vitit...

NJU JORK, 5 maj /ATSH-AA/- Rreth 19 milionë fëmijë kanë jetuar shpërnguljen brenda vendeve të tyre në vitin 2019, bëri të ditur sot UNICEF-i...

Nis konsultimi publik për raportin vjetor të Komisionit Europian 2020 për...

TIRANË, 10 shkurt /ATSH/ Sot nis konsultimi publik për raportin vjetor të Komisionit Europian 2020 për Shqipërinë. Delegacioni i Bashkimit Europian në Shqipëri po përgatit...

Dëmet nga tërmeti në Lezhë/ Xhafaj: 1733 banorë në çadra, 136...

TIRANË, 31 dhjetor /ATSH/ -Përfaqësuesi i Komitetit Ndërministror për Emergjencat në qarkun Lezhë, Etjen Xhafaj ka publikuar raportin e fundit për 2019 lidhur me...

Anulimi i zgjedhjeve të 30 qershorit nga Meta/ Publikohet opinioni përfundimtar...

TIRANË, 14 Tetor /ATSH/ -Komisioni i Venecias publikoi sot raport opinionin në lidhje me interesimin e Kuvendit të Shqipërisë për çështjen e shkarkimit ose...

SHBA – Amazon shkel privatësinë e fëmijëve

NJU JORK, 10 maj /ATSH-ANSA/ - Kompania Amazon regjistron dhe mbledh të dhënat e fëmijëve pa pëlqimin e prindërve nëpërmjet pajisjes ''Echo Dot Kids...

ROMË – Një në dy italianë e konsideron shumë të vështirë...

ROMË, 12 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Qasja në shërbimet shëndetësore është bërë më e vështirë për italianët, pasi një në dy qytetarë raporton se nuk...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA