Ballina Etiketimet RAI

Etiketim: RAI

RAI News: Tirana destinacioni i preferuar i turizmit dentar për italianët

ROMË, 31 korrik /ATSH/ - Tirana është destinacioni i preferuar për italianët, madje edhe për turizmin dentar, shkruan RAI News. 'Një biznes në lulëzim, madje...

ITALI – Disfata e parë në Parlament e qeverisë euroskeptike

ROMË, 1 gusht /ATSH-AFP/ - Emërimi i një sovranisti në postin e kreut të RAI-it, rrjetit televiziv kombëtar italian u hodh poshtë sot gjatë...

RAI: Thesari i fshehur në fund të detit në brigjet shqiptare

TIRANË, 5 korrik /ATSH/ - Një grup kërkuesish kanë kërkuar nga autoritetet shqiptare që të krijojnë një muze për të ruajtur dhe ekspozuar qindra-mijëra...

STAMBOLL – Turqia bombardon baza të PKK në veri të Irakut

STAMBOLL, 25 maj /ATSH-ANSA/ - Aviacioni turk ka kryer sot sulme me raketa kundër objektivave të PKK-së kurde, në veri të Irakut. Sipas forcave të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA