Ballina Etiketimet Qytetar

Etiketim: qytetar

Rama publikon mesazhin e qytetarit/ Kryeministri dhe PS po bëjnë vaksinimin...

TIRANË, 28 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama i ka cilësuar turp dhe papërgjegjshmëri takimet që po zhvillon kryetari i Partisë Demoraktike, Lulzim Basha në të...

Vijon vaksinimi antikovid i të moshuarve mbi 80 vjeç në Lezhë/...

  TIRANË,  6 mars /ATSH-A. Fortuzi/- Vijon vaksinimi antikovid i moshave mbi 80 vjeç në qytetin e Lezhës. Në dy ditët e para u vaksinuan...

Basha: Do vendosim fashën mbrojtëse për energjinë, 100 milionë euro në...

TIRANË, 5 mars/ATSH/ Kryetari i PD, Lulzim Basha zhvilloi sot një takim me qytetarë dhe biznese në njësinë Nr. 9 në Tiranë ku prezantoi...

“Na e bone Farkën lule”/ Qytetari falenderon Ramën dhe Veliajn: Njëqind...

TIRANE, 17 shkurt/ATSH/ Kryeministri Edi Rama, shoqëruar nga kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj dhe ministri i Rindërtimit Arben Ahmetaj, kanë vizituar Farkën, ku po...

Vijojnë largimet nga PD, Majk Vaqarri mjeku më i ri që...

TIRANË, 12 shkurt/ATSH/ Partisë Socialiste vijojnë t’i bashkohen qytetarë, anëtarë të partive që sot nuk i përfaqësojnë më, por dhe intelektualë, figura të njohura...

“Paske qenë i zoti për këtë vend”/ I moshuari falenderon Kryeministrin...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Banorë të bashkisë së Vorës të prekur nga tërmeti i 26 nëntorit falënderuan sot Kryeministrin Edi Rama për ndërtimin e shtëpive...

99.9% e qytetarëve po zbatojnë masat, ata pak që nuk po...

TIRANË, 23 mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se 99.9% e shqiptarëve po zbatojnë rigorozisht masat e vendosura nga qeveria por theksoi ai, mjafton...

Shtetasi nga Mali i Zi zgjidh problemin me një firmë private...

TIRANË, 26 shtator/ATSH/- Një shtetas nga Mali i Zi pas një mesazhi drejtuar Kryeministrit Edi Rama, zgjidhi problemin në lidhje me bllokimin e një...

I kompensohet dëmi ekonomik nga aksidenti, Rama publikon mesazhin e qytetarit

TIRANË, 5 shtator/ATSH/ Kryeministri Edi Rama iu përgjigj problemit të një tjetër qytetari, i cili i ishte drejtuar personalisht për ndihmë përmes një mesazhi. Elidoni...

Qytetari ankohet, Rama i zgjidh hallin dhe i thotë: Nuk e...

TIRANË, 29 gusht/ATSH/ Prej 3 muajsh pa energji elektrike në banesën e tij, një qytetar vendosi t'i drejtohej personalisht Kryeministrit Edi Rama, ndërsa mori...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA