Ballina Etiketimet Qendra shendetesore

Etiketim: qendra shendetesore

Manastirliu në Qendrën Shëndetësore në Laprakë: Shërbim 24 orë për urgjencat...

TIRANË, 25 shtator/ATSH/ Nga 1 tetori, 4 Qendra Shëndetësore në Tiranë do të kenë shërbim të përforcuar 24 orë për përballimin e periudhës së...

E lënë në harresë për vite me radhë, Qendra Shëndetësore e...

TIRANË, 27 gusht/ATSH/ E lënë në harresë për vite me radhë, Qendra Shëndetësore e Kombinatit sot ka ndryshuar si nata me ditën, duke ofruar...

Një tjetër lajm i mirë për Pukën, brenda këtij muaji nis...

TIRANË, 7 gusht/ATSH/-Me investimet e qeverisë Shqiptare, brenda këtij muaji nis puna për rikonstruksionin e tri qendrave shëndetësore në Bashkinë Pukë. Lajmi u bë i...

13 mijë pushues kanë marrë shërbime në 28 qendrat shëndetësore verore...

- Identifikohen 50 raste me COVID-19, janë referuar për ndjekje të mëtejshme - TIRANË, 31 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, bëri...

Shërbim pranë vendbanimit/ 469 126 vizita të kryera në qendrat e...

TIRANË, 16 korrik/ATSH/ Gjatë muajit qershor, në qendrat shëndetësore të Kujdesit Parësor janë kryer 469.126 vizita ku banorët kanë marrë shërbim cilësor pranë vendbanimit. Ekspertët...

Sezoni turistik/ Hapen 28 qendrat shëndetësore verore me shërbim 24 orë

TIRANË, 1 korrik/ATSH/ Nga Thethi, në Ksamil janë hapur 28 qendrat shëndetësore verore me shërbim 24 orësh, të cilat do t'u vijnë në ndihmë...

17 qendra shëndetësore u rindërtuan brenda vitit në Tiranë/ Aq sa...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/470434100444716/ TIRANË, 8 qershor/ATSH/ “17 qendra shëndetësore dhe ambulanca u rindërtuan nga themelet vetëm në 1 vit në Tiranë, aq sa nuk ishte bërë në...

FOTO/ Transformohet rrënjësisht qendra shëndetësore në Krujë

TIRANË, 3 qershor /ATSH/ Qendra shëndetësore e Krujës është transformuar tërësisht. Kryetari i bashkisë së Krujës, Artur Bushi ka publikuar sot disa foto nga transformimi...

VIDEO/ Të lëna në harresë prej vitesh, rehabilitohen 6 qendra shëndetësore...

TIRANË, 25 maj/ATSH/ Të lëna në harresë prej vitesh, 6 qendra shëndetësore në qarkun e Lezhës janë transformuar me kushte dhe standarde bashkëkohore, për...

5 qendra shëndetësore tërësisht të rikonstruktuara në Shkodër/ Tjetër shembull i...

TIRANË, 30 tetor/ATSH/ Në qarkun e Shkodrës pesë qendra shëndetësore i janë nënshtruar rikonstruksionit të plotë, pjesë e programit të 300 qendrave shëndetësore dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA