Ballina Etiketimet PS

Etiketim: PS

Veliaj në Rrogozhinë ironizon Berishën: Është 77-vjeç dhe thotë jam ndryshimi,...

TIRANË, 23 janarATSH/ Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi sot një takim në fshatin Sinaballë të Rrogozhinës me strukturat e Partisë Socialiste. Veliaj ...

Gjylameti: Rritje e buxhetit për Shëndetësinë, përmirësim shërbimeve dhe infrastrukturës

TIRANË, 22 janar/ATSH/ Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, theksoi sot se qeveria i ka mbajtur premtimet e bëra ndaj popullit dhe këtë e...

Balla, takim në Belsh: PS ka qenë gjithnjë mbështetëse ndaj biznesit...

TIRANË, 22 janar /ATSH/ Drejtuesi politik i Partisë Socialiste të qarkut të Elbasanit, Taulant Balla zhvilloi një takim me përfaqësues të biznesit në Belsh. Gjatë...

Sondazhi/ PS do të fitonte zgjedhjet nëse do të mbaheshin sot

TIRANË, 22 janar/ATSH/ Nëse zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të zhvilloheshin sot, 41.8 % e shqiptarëve do të votonin Partinë Socialiste. Në sondazhin e...

Manja: 21 Janari, gur i varur në qafën e demokracisë në...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Kryetari i Komisionit për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut, Ulsi Manja deklaroi sot se, “21 Janari është...

Balla në Gramsh: Mandati i tretë i PS do të çojë...

TIRANË, 20 janar /ATSH/ Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ishte sot në Gramsh, ku shpreh se, “shqiptarëve në zgjedhjet e...

Taulant Balla: Mos harroni 21 Janarin, kur vrasësit gradoheshin

TIRANË, 20 janar /ATSH/ “PS nuk i ka bërë kurrë keq Shqipërisë dhe nuk ka punuar kurrë kundër interesave të vendit”. 10 vite pas ngjarjeve...

Balla, takime me banorët në Elbasan: Krenar që Shqipëria nuk mbeti...

TIRANË, 19 janar /ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla zhvilloi disa takime me banorët e qytetit të Elbasanit. Numri dy i...

“Eksperimenti LSI ka mbaruar”/ Ish-deputeti Rehovica i bashkohet PS-së: Berati ka...

TIRANË, 16 janar/ATSH/ Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim për Beratin, Gledion Rehovica, bëri të ditur tërheqjen e tij nga LSI-ja dhe bashkimin me...

Veliaj: Sfida e FRESSH, të injektojë sa më shumë ambicie, refuzoni...

TIRANË, 15 janar/ATSH/ Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Tiranën, Erion Veliaj, në 29-vjetorin e FRESSH-it, u bëri thirrje të rinjve të maksimizojnë ambicien,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA