Ballina Etiketimet Protokoll

Etiketim: protokoll

Mjekja Jonida Diko i përgjigjet akuzave të Bashës: Protokollin për ndjekjen...

TIRANE, 3 nëntor/ATSH/ Pas akuzave të kreut të opozitës, Lulzim Basha, i cili tha se mjekët e familjes nuk ishin të pajisur me protokollet...

Rikthehen kinematë në të gjithë vendin/ Shfuqizohet kufizimi

TIRANË, 14 tetor/ATSH/ Kinematë në të gjithë vendin do të lejohen të rinisin aktivitetin duke nisur nga data 16 tetor. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes...

Qendrat tregtare hapen më 11 maj, ja protokolli i masave dhe...

TIRANË, 7 maj/ATSH/ Të hënën më 11 maj hapen qendrat tregtare ndërsa në platformën "e-Albania" është publikuar protokolli i masave higjieno-sanitare si dhe rekomandimet...

Protokolli i masave higjieno-sanitare në bare e restorante/ Garantim i distancës...

TIRANË, 7 maj/ATSH/ Në platformën e-Albania është publikuar protokolli i masave që do të zbatohen në bare dhe restorante gjatë kësaj faze dinamike të...

Ratifikimi i protokollit për tregtinë në shërbime, Denaj: Zgjeron mundësitë për...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Ministrja e Ekonomisë, Anila Denaj, deklaroi sot se me ratifikimin e protokollit shtesë 6 për tregtinë në shërbime do të lehtësohet...

Sezoni turistik, protokoll bashkëpunimi mes policisë shqiptare dhe asaj malazeze

TIRANË, 3 korrik/ATSH/- Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, së bashku me Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Malit të Zi,...

SHKUP – Zaev: Mikja jonë, Greqia, e ratifikoi e para protokollin...

SHKUP, 9 shkurt /ATSH-MIA/ - Pas ratifikimit të Protokollit për anëtarësim në NATO në Parlamentin e Greqisë, kryeministri maqedonas, Zoran Zaev në profilin e...

Shqipëri-Kroaci, intensifikim të bashkëpunimit ekonomik

TIRANË, 17 maj/ATSH/- Komisioni i Përbashkët i bashkëpunimit ekonomik Shqipëri-Kroaci zhvilloi sesionin e tij të 5-të, në Zagreb të Kroacisë, nën kryesimin e zv/ministres...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA