Ballina Etiketimet Pritje zyrtare

Etiketim: Pritje zyrtare

Foto/ Festohet në Tiranë Dita Kombëtare e Egjiptit

TIRANË, 28 qershor/ATSH/ - Përfaqësues të qeverisë shqiptare, ambasadorë dhe përfaqësues të misioneve diplomatike në Tiranë ishin sot të pranishëm në pritjen zyrtare në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA