Ballina Etiketimet President i ri

Etiketim: president i ri

KOMENT – Dhuna, korrupsioni dhe Trump sfidat e Obradorit

MEKSIKO, 2 korrik /ATSH-AFP/ - Nga dhuna, që lidhet me trafikun e drogës, deri te  marrëdhëniet e komplikuara me SHBA-në, janë sfidat e shumta...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA