Ballina Etiketimet Pr.ligje

Etiketim: Pr.ligje

Kuvendi miraton paketën e ndryshimeve në projektligjet e Reformës në Drejtësi

TIRANË, 23 mars /ATSH/ Kuvendi miratoi sot paketën e projektligjeve për Reformën në Drejtësi si dhe dy akte normative për të mundësuar aksesin tek...

Kuvend, shqyrtohet paketa e projektligjeve të Reformës në Drejtësi

TIRANË, 23 mars /ATSH/ Kuvendi zhvillon sot seancën plenare ku në rend të ditës janë diskutimi i 2 Akteve Normative dhe projektligjeve të reformës...

Kuvend/ Miratohen 4 pr/ligje dhe rrëzohet Dekreti i Presidentit

TIRANË, 16 mars /ATSH/ Kuvendi zhvilloi sot seancën plenare ku miratoi 4 pr/ligje dhe rrëzoi një dekret të Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Kështu sot...

Kuvend/ Shqyrtohen 4 pr/ligje dhe një dekret i Presidentit

TIRANË, 16 mars /ATSH/ Kuvendi zhvillon sot seancën plenare ku në rend të ditës janë disa pr/ligje. Kështu sot do të shqyrtohet projektligji "Për sigurimin...

Kuvend/ Miratohen katër projektligje dhe tre projektvendime, rrëzohet dekreti i Metës...

TIRANË, 8 mars /ATSH/ Seanca e sotme plenare, në drejtimin e Kryetarit të Kuvendit, Gramoz Ruçi, miratoi katër projektligje dhe tre projektvendime, si edhe...

Seanca plenare e Kuvendit, shqyrtohet zgjedhja e një anëtari të Gjykatës...

TIRANË, 17 dhjetor /ATSH/ Kuvendi mblidhet sot në seancë plenare, ku do të diskutojë disa projektligje të rëndësishme. Kështu, Kuvendi do të shqyrtojë projektligjin “Për...

Kuvendi në seancë plenare, shqyrtohet projektligji “Për buxhetin e vitit 2021”

TIRANË, 16 nëntor /ATSH/ Kuvendi zhvillon sot në orën 10:00 seancën e radhës, ku fillimisht do të ketë një interpelancë urgjente me Ministrin e...

Kuvend/Dekreti i Presidentit për ndryshimet në Kodin Zgjedhor dhe interpelancë me...

TIRANË, 29 tetor /ATSH/ - Kuvendi zhvillon sot seancën plenare të radhës ku pritet të diskutohen një sërë projektligjesh. Në rend të ditës parashikohet një...

Kuvendi miraton 6 projektligje

TIRANË, 15 tetor /ATSH/ Kuvendi i Shqipërisë miratoi në seancën e sotme plenare 6 projektligje që ishin në rendin e ditës. Kështu Kuvendi miratoi projektligjin...

Kuvendi voton sot ndryshimet në Kodin Zgjedhor

TIRANË, 5 tetor /ATSH/ Kuvendi zhvillon sot seancën plenare ku pritet të shqyrtohet projektligji “Për disa ndryshime dhe shtesa në ligjin nr. 10.019, datë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA