Ballina Etiketimet Posta shqiptare

Etiketim: Posta shqiptare

Kreu i Postës Shqiptare apel punonjësve: Vaksinohuni, mënyra më e mirë...

TIRANË, 15 tetor/ATSH/ Administratori i Postës Shqiptare, Ervin Bushati i shprehu sot punonjësve të këtij institucioni mirënjohjen për punën e palodhur edhe në kohë...

Prezantohet administratori i ri i Postës Shqiptare, Ervin Bushati

TIRANË, 29 shtator/ATSH/ Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Delina Ibrahimaj prezantoi sot administratorin e ri të Postës Shqiptare, Ervin Bushati. Në fjalën e tij Bushati...

Temperatura e ulëta dhe pandemia/ “Shpërndarja e pensionit në adresë”, alternativa...

TIRANË, 16 shkurt /ATSH/ Në kushtet e motit të ftohtë me temperatura të ulëta, ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj, i bën thirrje...

Posta Shqiptare/ 1 mijë klientë në ditë marrin shërbime pranë zyrës...

TIRANË, 14 gusht/ATSH/ Ministria e Financave dhe Ekonomisë ndjek në vazhdimësi, në rolin e aksionarit, ecurinë pozitive të aktivitetit të Postës Shqiptare. Ministrja e Financave...

Posta Shqiptare: Shpërndarja e pensionit në banesa vijon për 500 mijë...

TIRANË, 3 gusht /ATSH/ Posta Shqiptare, nisur nga situata e krijuar nga përhapja e COVID-19 në vend, përsërit thirrjen drejtuar të gjithë pensionistëve dhe...

Posta Shqiptare apel pensionistëve: Mos u drejtoni në sportele, pensioni do...

TIRANË, 11 mars /ATSH/ Të gjitha shërbimet në sportele, prej ditës së sotme janë të ndaluara, pas vendimit të një dite më parë nga...

FOTO/ Posta Shqiptare, mbështetje projektit për fëmijët e shtruar në QSUT

TIRANË, 30 prill /ATSH/ - Posta Shqiptare ka ofruar mbështetjen e saj për realizimin e një projekti të ndërmarrë nga nxënësit e gjimnazit “Sami...

Veliaj: Transporti elektrik do të kthehet në trend, njësoj si mbjellja...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Nismave të bashkisë Tiranë për mbrojtjen e mjedisit i janë bashkuar edhe institucione e kompani të ndryshme, të cilat po kontribuojnë...

Pakti për Universitetin, 10 studentë nisën praktikën në Drejtorinë Rajonale të...

TIRANË, 13 prill /ATSH-Megi Zonja/ - 10 studentë të ekselencës kanë nisur eksperiencën e tyre në Drejtorinë Rajonale të Postës në Tiranë, duke filluar...

Lehtësohen procedurat e tërheqjes së pensioneve

TIRANË, 21 mars/ATSH/ - Të gjithë pensionistët, tashmë mund ta tërheqin shumën e përfituar nga pensioni i pleqërisë në çdo sportel të Postës Shqiptare. Me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA