Ballina Etiketimet Politika shqiptare

Etiketim: politika shqiptare

Politika shqiptare uron Pavarësinë e Kosovës

TIRANË, 17 shkurt /ATSH – I. Vata/ Krerë të lartë të shtetit dhe përfaqësues të politikës shqiptare kanë uruar sot ditën e Pavarësisë së...

Inaugurimi i presidentit të SHBA, Joe Biden dhe zëvendëspresidentes Kamala Harris/...

TIRANË, 20 janar /ATSH/ Autoritetet shtetërore dhe ato politike kanë dhënë mesazhe urimi me rastin e inaugurimit të presidentit të 46-të të Shteteve të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA