Ballina Etiketimet Policia Tirane

Etiketim: Policia Tirane

Ndeshja Tirana – Crvena Zvezda/ Policia masa shtesë për sigurimin e...

TIRANË, 24 gusht /ATSH – I. Vata/  Policia e Tiranës ka marrë masa të shtuara për mbarëvajtjen e rendit dhe sigurisë gjatë zhvillimit të...

Tiranë/ Muzikë në lokale pas orës 20:00, 1 milion lekë gjobë...

TIRANË, 25 korrik /ATSH – I. Vata/- Policia e Tiranës ka gjobitur me nga 1 milion lekë, 4 subjekte që ushtronin aktivitet të shoqëruar...

COVID-19/ Policia monitorim në tregje e supermarkete: Respektoni protokollet e sigurisë

  TIRANË, 22 qershor/ATSH - I. Vata/ Policia e Tiranës apeloi qytetarët për respektim me rigorozitet të protokolleve të sigurisë, me qëllim parandalimin e përhapjes...

Tiranë/ Policia finalizon operacionin “Gjurmimi”, ndalohet pjesëtari i një grupi të...

https://www.facebook.com/policia.al/videos/552879792328008 TIRANË, 16 prill /ATSH – I. Vata/ Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë, ka arritur të finalizojë operacionin "Gjurmimi", ku u bë e mundur kapja...

Tirana-Partizani, policia masa për ndeshjen në “Air Albania”

TIRANË, 27 shkurt /ATSH - I. Vata/- Policia e Tiranës ka marrë masa të shtuara për mbarëvajtjen e rendit dhe sigurisë gjatë zhvillimit të...

Goditet një rast i shpërndarjes së lëndëve narkotike në Tiranë

TIRANË, 21 janar /ATSH - I. Vata/- Seksioni për Hetimin e Narkotikëve i Policisë Tiranë, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Nr. 2, operacioni...

Siguria rrugore/ Kontrolle parandaluese, pezullohen 98 leje drejtimi

TIRANË, 13 janar /ATSH - I. Vata/- Policia Rrugore e kryeqytetit ka vijuar kontrollet parandaluese në të gjitha rrugët urbane dhe interurbane me risk...

Policia finalizon operacionin “Restart”, 4 të arrestuar

TIRANË,6 janar /ATSH - I. Vata/- Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë finalizohet operacioni policor “RESTART”, për goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në...

Arrestohet një shtetas i shpallur në kërkim, pjesë e një grupi...

TIRANË,2 janar /ATSH - I. Vata/- Policia e Tiranës ka arrestuar një shtetas të shpallur në kërkim, pjesë e një grupi të strukturuar kriminal. Policia...

Në kërkim ndërkombëtar nga drejtësia italiane, arrestohet në Tiranë 35-vjeçari

TIRANË, 30 dhjetor /ATSH - I. Vata/- Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë ka arrestuar sot një person të shpallur në kërkim nga drejtësia italiane. “Në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA