Ballina Etiketimet Policia rrugore

Etiketim: policia rrugore

Rritja e parametrave të sigurisë rrugore/ Polica vijon kontrollet

TIRANË, 4 mars/ATSH/ Policia Rrugore vijon zbatimin e masave të përcaktuara në planin operacional ROADPOL MARS 2021, për rritjen e parametrave të sigurisë rrugore. Kontrollet...

Siguria rrugore/ Vijojnë kontrollet me radar në aksin Sauk-Teg, hiqen 24...

TIRANË, 12 shtator/ATSH/ Policia Rrugore e Tiranës vijoi kontrollet me radar, gjatë orëve të mbrëmjes dhe orëve të para të mëngjesit në rrugët interurbane...

Siguria rrugore/ Policia monitorime me dronë, ndëshkohen mbi 800 drejtues mjetesh

TIRANË, 16 gusht/ATSH/ Policia Rrugore prej dy ditësh po monitoron me dronë akset rrugore nacionale për evidentimin dhe ndëshkimin e parakalimeve të gabuara, të...

Me gati dyfishin e shpejtësisë së lejuar/ Policia u heq lejen...

https://www.facebook.com/policiashtetitshqiptar/videos/377125616579977/ TIRANË, 14 qershor/ATSH/ -Policia Rrugore u ka hequr lejen e drejtimit 9 drejtues mjetesh pasi qarkullonin me shpejtësi gati dyfishin e normës së lejuar Pas...

Aksi “Sauk-Teg” nga pistë garash shpejtësie, tashmë një segment i sigurt...

      TIRANË, 14 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/- Segmenti rrugor "Sauk-Teg" nga një pistë garash për drejtuesit e mjeteve, tashmë është kthyer në një segment normal e të...

Siguria Rrugore/ Kontrolle me radar në autostradën Tiranë-Durrës, hiqen 16 leje...

TIRANË, 15 shkurt/ATSH/ Policia Rrugore ka vijuar kontrollet me radar në autostradën  Tiranë- Durrës për të parandaluar aksidentet rrugore duke hequr 16 leje drejtimi,...

Siguria rrugore/ “Unaza e Madhe” nga njollë e zezë po kthehet...

  TIRANË, 2 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/- "Unaza e Madhe" e cilësuar si një njollë e zezë sa i takon sigurisë rrugore, është duke u kthyer në...

Siguria rrugore/ Kontrolle të shtuara, ende drejtues mjetesh e përdorin rrugën...

  TIRANË, 25 janar /ATSH - I. Vata/- Policia Rrugore vijon kontrollet e shtuara, me matës shpejtësie dhe testimi alkooli për rritjen e parametrave të...

Siguria rrugore/ Evidentohet 11 raste tejkalimi shpejtësie në aksin Tiranë-Durrës

TIRANË, 21 dhjetor/ATSH/ Policia Rrugore vijoi kontrollet në rrugën Tiranë-Durrës, për të parandaluar aksidentet rrugore të shkaktuara si pasojë e shpejtësisë tej normave të...

Në fokusin e Policisë Rrugore edhe shkollat në zonat rurale

TIRANË, 25 nëntor /ATSH/ - Efektivët e Policisë Rrugore kanë zhvilluar një orë mësimore sensibilizuese mbi rregullat e qarkullimit rrugor, në një shkollë 9-vjeçare,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA