Ballina Etiketimet Plazh

Etiketim: plazh

FOTO/ Plazhi i Fllakës, “sekreti” i pazbuluar i Adriatikut

TIRANË, 25 gusht /ATSH/ -Shqipëria ka ende shumë plazhe “sekrete” të cilat pritet të zbulohen nga turistët vendas dhe të huaj. Një prej tyre është...

Plazhi i Potamit, kristal pas sistemimit përfundimtar të kanalizimeve/ S’ka krahasim...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/384597149200842/ TIRANË, 19 gusht /ATSH/ - Plazhi i Potamit, një nga perlat e bregdetit jonian ka pësuar një transformim rrënjësor falë investimeve  infrastrukturore në sektorin...

Kishte zaptuar plazhin dhe kanosi punonjësit e Agjencisë Kombëtare të Bregdetit,...

TIRANË, 11 gusht/ATSH/- Policia e Vlorës ka nisur kërkimet për kapjen e shtetasit E.A, i cili ka kanosur punonjësit Agjencisë Kombëtare të Bregdetit, për...

 “Kepi i Rodonit”- Jo vetëm plazh, por ndërthurje e aventurës, kulturës,...

TIRANË, 10 gusht/ATSH/- Turizmi aventurës, plazhi dhe historia, të ndërthurura në një kep, atë të Rodonit që ndodhet në Durrës. Ornela Çuçi, zv.ministre Turizmit dhe...

FOTOGALERI/ Gjiri i Filikurit, parajsa e fshehur mes kaltërsisë së Rivierës...

TIRANË, 7 gusht/ATSH/ Kryeministri Rama ka publikuar një sërë fotosh me pamje të një prej gjireve të virgjëra që ndodhet mes bukurive të bregdetit...

SOFT NEWS – Gjermanët durojnë edhe 17 kilometra trafik për pak…...

HAMBURG, 1 gusht /ATSH-DPA/ - Policia gjermane u kërkoi qytetarëve që do të shkonin sot në plazhet e Balltikut që të rishikonin planet e...

Durrës/ Kishin zënë me shezlongë plazhin publik në fshatin Rinia, procedohen...

TIRANË, 29 korrik/ATSH/ Policia e Durrësit ka proceduar penalisht dy shtetas, për veprën penale "Pushtimi i tokës", pasi kishin zënë me shezlongë, një sipërfaqe...

Divjakë/ Policia dhe rojat e kullave shpëtojnë 3 të mitur nga...

TIRANË, 25 korrik/ATSH/ Efektivët e Komisariatit të Policisë Divjakë, të cilët patrullojnë përgjatë vijës bregdetare në plazhin e Divjakës, në bashkëpunim me rojet e...

Durrës/ Vendosi shezlongë në mënyrë të paligjshme, procedohet penalisht një shtetas

TIRANË, 21 korrik/ATSH/ -Një shtetas është proceduar  penalisht në Durrës për veprën penale "Pushtimi i tokës" pas kontrolleve të policisë në plazhe, për evidentimin...

Pastrohet nga mbetjet plazhi i Kunes, më tepër hapësira për pushuesit...

TIRANË, 10 korrik/ATSH/ Bregdeti i Shëngjinit është pastruar tërësisht dhe është gati për pushuesit. Bashkia e Lezhës po i kushton vëmendje të gjitha plazheve të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA