Ballina Etiketimet Playmakers

Etiketim: Playmakers

Fëmijët e projektit “Playmakers” zbresin edhe në stadiumin “Air Albania”

TIRANË, 18 qershor /ATSH/ Në kuadër të projektit “Playmakers”, që organizohet nga Federata Shqiptare e Futbollit në bashkëpunim UEFA-n dhe kompaninë e famshme “Disney”,...

Pas kryeqytetit, projekti “Playmakers” mbërrin edhe në Elbasan

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Projekti “Playmakers”, i organizuar nga Federata Shqiptare e Futbollit, në bashkëpunim me kompaninë e famshme të Disney-t dhe UEFA-n ka...

Starton “Playmakers”/ Duka: Vajzat e duan shumë futbollin, projekti do jetë...

TIRANË, 25 maj /ATSH/ Projekti “Playmakers” i organizuar nga Federata Shqiptare e Futbollit në bashkëpunim me kompaninë e famshme “Disney” dhe UEFA-n ka startuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA