Ballina Etiketimet Personale

Etiketim: personale

Pandemia ul derdhjet e tatimit mbi të ardhurat personale/ MFE: Në...

TIRANË, 12 shkurt/ATSH/ Të ardhurat e mbledhura në buxhet nga tatimi mbi të ardhurat personale (TAP) gjatë vitit 2020 llogariten në vlerën 37 miliardë...

Foto/ “Brutal elegance”, Joni Kraja sjell kërkimin personal të bukurisë

TIRANË,12 shtator /ATSH Joni Kraja prezantoi mbrëmjen e sotme ekspozitën e tij "Brutal Elegance". Ekspozita përbëhet prej tablosh në akrilik dhe dy skulptura të realizuara...

INFORMATIKË – Google rrit mundësitë për fshirjen e të dhënave personale

UASHINGTON, 27 qershor /ATSH-AA/ - Gjiganti amerikan i teknologjisë “Google” do t'u ofrojë përdoruesve një mundësi të re për të fshirë automatikisht të dhënat...

BE – Rreth 145 000 padi në një vit për mbrojtjen...

BRUKSEL, 22 maj /ATSH-AFP/ - Një vit pas hyrjes në fuqi në BE të rregullave të reja për të mbrojtur më mirë të dhënat...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA