Ballina Etiketimet Parqe

Etiketim: parqe

Ndalohet duhani edhe në… parqe dhe stadiume!

MILANO, 19 janar /ATSH-ANSA/ - Nga sot qyteti i Milanos ndalon pirjen e duhanit në mjedise të hapura në disa zona të qytetit. Ndalimet fillojnë...

Vizitat në 10 muze dhe parqe arkeologjike/ Bileta online me çmime...

TIRANË, 19 shtator/ATSH/ Ministrja e Kulturës, Elva Margariti, njoftoi sot se oferta e blerjes së biletave me çmime të ulëta për të vizituar 10...

FOTOGALERI/ Fëmijët mes argëtimit dhe relaksit të parqeve në Tiranë

TIRANË, 3 maj/ATSH/ Fëmijët deri në 14 vjeç po shfrytëzojnë orët e daljes në këtë të dielë me diell, mes argëtimit dhe relaksit të...

VIDEO/ Tirana sot e gjallëruar nga fëmijët dhe nënat, ATSH sjell...

TIRANË, 26 prill/ATSH/ Nënat me fëmijë mbushën sërish të dielën e sotme parqet e Tiranës dhe po argëtojnë fëmijët e tyre kudo në kryeqytet. Ato...

Gjirokastër/ Kryebashkiaku Golemi: Investime në krijimin e parqeve dhe këndeve sportive...

TIRANË, 11 tetor/ATSH/- "Do të investojmë në krijimin e parqeve dhe këndeve sportive për argëtimin tuaj". Ky premtimi që kryetari i bashkisë së Gjirokastrës, Flamur...

FOTO/ Vlorë, shtegu i “Tre Parqeve” me tabela informuese për turistët...

TIRANË, 1 qershor/ATSH/ -Shtegu i "Tre Parqeve" që bashkon tre zona të mbrojtura Parkun Kombëtar të Llogorasë, Karaburun dhe Sazan, tashmë është i vizitueshëm...

Aktivitetet “outdoor” tashmë në çdo lagje të Tiranës

TIRANË, 19 shtator/ATSH/- Kthimi në traditë i aktiviteteve outdoor në çdo lagje të kryeqytetit është shndërruar në një prioritet për bashkinë e Tiranës. Kështu, Agjencia...

Foto/ Jo vetëm investime, por edhe mirëmbajtje për parqet rekreative në...

TIRANË, 18 gusht/ATSH/ - Krahas investimeve për ndërtimin e shesheve rekreative në kryeqytet, bashkia e Tiranës është e angazhuar në vijimësi edhe për mirëmbajtjen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA