Ballina Etiketimet Panair

Etiketim: panair

Panairi me produkte lokale në Fushë-Arrëz/ Banorët nxjerrin në pah thesaret...

TIRANË, 17 dhjetor/ATSH/ Në qytezën e Fushë-Arrëzit, u organizua panairi me produkte lokale kushtuar Malit të Munellës, strehës kryesore të rrëqebullit të Ballkanit në...

Panairi “Tirana Agro 100”/ Ekspozohen produktet “Made in Albania”, fermerët e...

  TIRANË, 24 tetor /ATSH/- Në Tiranë, është hapur Panairi “Tirana Agro 100”, ku fermerë dhe subjekte ekspozojnë produktet e tyre, Made in Albania, me...

COVID-19 – Panairi i Librit në Frankfurt organizohet pa publik

FRANKFURT, 12 tetor /ATSH-DPA/ - Organizatorët e Panairit të Librit në Frankfurt ndryshuan sot një vendim të mëparshëm dhe anuluan të gjitha ngjarjet publike...

GJERMANI – Panairi më i madh në botë i librit zhvillohet...

FRANKFURT, 27 maj /ATSH-DPA/ - Panairi i Librit në Frankfurt, panairi më i madh në botë për libra, do të zhvillohet në tetor pavarësisht...

Klosi: Punonjësit e kualifikuar janë forca e industrisë së turizmit

TIRANË, 4 mars /ATSH/ U hap në Tiranë edicioni i 7-të i Panairit Ndërkombëtar HORECA Albania 2020. Ministri Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, në fjalën...

SOFT NEWS – COVID-19 nuk ”tremb” panairin e Gjenevës!

GJENEVË, 27 shkurt /ATSH-ANSA/ - Rasti i parë i koronavirusit në Zvicër nuk ka ndalur panairin ''Motor Show'' të Gjenevës. Bordi i drejtorëve të Fondacionit...

Vlora në panairin e Leçes/ Leli: Interes i lartë për asetet...

TIRANË, 22 shkurt/ATSH/ Asetet turistike të qytetit bregdetar të Vlorës kanë zgjuar interesin e vizitorëve në panairin e Leçes, në Itali. Kryetari i bashkisë së...

Mbahet në Tiranë edicioni II i Panairit të Ndërtimit, Arkitekturës dhe...

TIRANË, 20 shkurt/ATSH/ Nga edicioni II i Panairit të Ndërtimit, Arkitekturës dhe Planifikimit Urban që po mbahet këto ditë në Tiranë, kryetari i bashkisë...

FOKUS – COVID-19 anulon panairin botëror të telefonisë

BARCELONË, 13 shkurt /ATSH-ANSA/ - Një goditje tjetër e radhës për ekonominë botërore vjen nga koronavirusi, që mori emrin e ri COVID-19. Kongresi Botëror i...

“Fruit Logistica”/ Agrobiznesi shqiptar në panairin më të madh të fruta-perimeve...

TIRANË, 8 shkurt /ATSH/- Prodhuesit shqiptarë marrin pjesë në panairin më të madh të fruta-perimeve në Europë "Fruit Logistica" 2020, që po mbahet në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA