Ballina Etiketimet Pagese

Etiketim: pagese

Twitter nis abonimet me pagesë

SAN FRANCISKO, 5 qershor /ATSH-AFP/ - Twitter ka nisur abonimet me pagesë për përdoruesit e tij në Kanada dhe Australi, të cilët duan të...

Twitter: Shumë shpejt versioni me pagesë

KALIFORNI, 31 maj /ATSH-ANSA/ - Versioni i paguar i Twitter-it po afron. Ai do të quhet Blue, për të cilin u fol edhe disa javë...

SPANJE- Qeveria planifikon t’i bëjë me pagesë të gjitha autostradat deri...

MADRID, 8 maj /ATSH-AA/- Qeveria e koalicionit e partive të krahut të majtë në Spanjë ka përgatitur një plan sipas të cilit të gjitha...

Pas Spotify, edhe Apple e gatshme ndaj podcast-eve me pagesë

SAN FRANCISKO, 24 prill /ATSH-AFP/ - Apple ka njoftuar shtimin e një opsioni që do të lejojë podcast-et të ofrojnë pajtime të paguara, një...

Tatimpaguesit, marrëveshje për pagesën me këste të detyrimeve

TIRANË, 9 mars/ATSH/ Administrata Tatimore rikujton se për të gjithë tatimpaguesit që përkohësisht gjenden në situatë të vështirë financiare se ligji "Për procedurat tatimore...

Twitter drejt shërbimit të ri ”Super Follows”

FLORIDA, 27 shkurt /ATSH-ANSA/- Kompania Twitter punon në një shërbim pajtimi ku përdoruesit do të paguanin për përmbajtje speciale të postuar nga llogari të...

Largohet nga restoranti pa paguar djali i… Umerto Bossit?!

FIRENCE, 28 janar /ATSH-ANSA/ - U largua nga restoranti pa paguar faturën prej vetëm 66 eurosh, për një darkë për dy persona në ''Piazza...

“Washington Post”: Mbi një milion amerikanë ende në pritje të ndihmës...

UASHINGTON, 5 janar /ATSH/ - Shumë amerikanëve të papunë u kërkohen prova të stërholluara të identitetit të tyre, disa të tjerëve u thuhet se...

WhatsApp me pagesë?

NJU DELHI, 6 nëntor /ATSH-DPA/ - WhatsApp, platforma e mesazheve në pronësi të Facebook, nisi funksionin e saj të pagesës për përdoruesit në të...

Projektbuxheti/ Politika lehtësuese fiskale dhe me skema më efektive për nxitjen...

TIRANË, 23 tetor/ATSH/ Në projektbuxhetin për vitin 2021 shpenzimet për pagesën e papunësisë pritet të shkojnë në nivelin 800 milionë lekë. Shqipëria arriti të ulte...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA