Ballina Etiketimet Olimpiadë

Etiketim: olimpiadë

TOKIO 2020 – BE eksporton 100 milionë vaksina në Japoni në...

BRUKSEL, 27 maj /ATSH- ATSH/ - Bashkimi Europian ka autorizuar eksportin e më shumë se 100 milionë dozave të vaksinës Covid-19 në Japoni, deklaroi...

TOKIO 2020 – 60% e japonezëve mendojnë se olimpiada duhet të...

TOKIO, 17 maj /ATSH-AA/ - Një anketë e zhvilluar në Japoni zbuloi se 59,7% e qytetarëve mendojnë se Lojëra Olimpike dhe Paralimpike të Tokios...

SPORT – Edhe sportistët e SHBA-së dakord me anulimin e Olimpiadës...

UASHINGTON, 24 mars /ATSH-AA/- Edhe sportistët e Shteteve të Bashkuara të Amerikës pas australianëve dhe kanadezëve, kërkuan që Lojërat e sivjetshme Olimpike Verore në...

Ministrja Shahini takon nxënësit fitues të olimpiadës “Rroke Shkencën”: Këtë iniciativë...

TIRANË, 24 dhjetor /ATSH/ - Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Besa Shahini priti sot në një takim pranë ambienteve të ministrisë që ajo...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA