Ballina Etiketimet Noka

Etiketim: Noka

Noka: Në 25 prill ndëshkoni me votë qeverinë e mashtrimeve

TIRANË, 10 prill/ATSH/ Drejtuesi politik i PD-së për Kamzën, Flamur Noka ishte sot në vendin ku lumi i Tiranës ndan Laknasin me Valiasin, për...

Noka me gra dhe vajza të Kamzës: Kemi vetëm 1 objektiv,...

TIRANË, 2  prill /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi politik për Kamzën, Flamur Noka, zhvilloi një takim me vajza e gra të Kamzës duke u...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Noka: Askush nuk duhet ta tjetërsojë votën...

TIRANË, 23 mars/ATSH/ Kandidati për deputet i Partisë Demokratike, Flamur Noka, deklaroi sot se "shenjtëria e votës është e patjetërsueshme dhe se askush nuk...

Noka me invalidin në Marikaj: Ne do ta dyfishojmë ndihmën ekonomike

TIRANË, 13 mars /ATSH – I. Vata- Drejtuesi politik për Vorën, Flamur Noka, vizitoi familjen e Zaim Gegës në Marikaj, e cila sipas tij,...

Noka: Prej një muaji, tre fshatra të Kukësit të bllokuara nga...

TIRANË, 19 shkurt /ATSH – I. Vata/ Ish-deputeti i PD-së Flamur Noka deklaroi sot se prej një muaji tre fshatra të Kukësit janë të...

PD: Buxheti i Shtetit po shpërndahet tek klientët e Qeverisë

TIRANË, 29 gusht /ATSH/ - Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka deklaroi sot se, “Buxheti i Shtetit po shpërndahet me shpejtësi tek klientët e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA