Ballina Etiketimet Njoftim

Etiketim: njoftim

Humb jetën në Afganistan ushtaraku XH.J/ Ministria e Mbrojtjes: Po hetohet...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Ushtaraku Xh.J i Forcave të Armatosura të Shqipërisë ka humbur jetën në orën 22:40, ora lokale në Afganistan. Lajmi u bë i...

Hapet pika kufitare e Kapshticës vetëm për hyrjen në Shqipëri

TIRANË, 7 dhjetor/ATSH/ Prej ditës së sotme dhe në vazhdim, nga ora 06:00 deri në orën 22:00, do të lejohen të dalin nga Greqia...

Ndërprerja e punës në Kakavijë/ MEPJ qytetarëve shqiptarë: Shmangni udhëtimin nëpërmjet...

TIRANË, 24 nëntor/ATSH/ Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme bën të ditur se në bazë të një njoftimi të Autoriteteve të Policisë greke,...

MEPJ: Qeveria greke shtyn deri më 30 nëntor masat kufizuese me...

TIRANË, 11 nëntor/ATSH/ Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme bën me dije se duke marrë shkas nga të dhënat e fundit epidemiologjike, qeveria...

Peshkaqenët në detet Adriatik dhe Jon, nuk janë objekt gjuetie

TIRANË, 21 tetor/ATSH/ Instituti për Ruajtjen e Natyrës në Shqipëri së bashku me partnerët mesdhetarë të WWF Med dhe WWF Itali, në mbështetje dhe...

Ambasada në Athinë: Rifillon shërbimi postar për dërgesat në shtëpitë e...

TIRANË, 20 tetor/ATSH/ Ambasada e Republikës së Shqipërisë në Athinë njoftoi sot të gjithë bashkatdhetarët, të cilët kanë aplikuar për pajisjen me dokumente biometrikë,...

COVID-19/ Ambasada e Shteteve të Bashkuara dhuron pajisje mbrojtëse për Policinë...

TIRANË, 23 shtator/ATSH/ Ambasada e Shteteve të Bashkuara nëpërmjet Zyrës së saj për Kontrollin e Eksportit dhe Sigurimin e Kufijve, dhuroi këtë javë pajisje...

Regjistrimet në kopshte duhet të kryhet brenda datës 14 gusht

TIRANË, 6 gusht/ATSH/ Fëmijët që kanë frekuentuar çerdhen në sezonin 2019-2020 dhe që mbushin moshën 3 vjeç, deri më datë 14 shtator 2020, do...

Athinë/ Ambasada shqiptare, data të reja të takimeve për pasaportë dhe...

TIRANË, 27 maj/ATSH/ Ambasada e Republikës së Shqipërisë në Athinë ka njoftuar datat e reja të takimeve për pasaportë dhe kartë identiteti. Datat e reja...

COVID-19/ U ka skaduar leja e qëndrimit në Çeki, Ambasada: Qytetarët...

TIRANË, 4 maj/ATSH/ Shtetasit e huaj, të cilët ndodheshin legalisht në territorin e Republikës Çeke në momentin e shpalljes së gjendjes së jashtëzakonshme, më...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA