Ballina Etiketimet Nivice

Etiketim: Nivice

Resorti ekologjik i investitorëve suedezë në Nivicë, po bëhet gati të...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Në Nivicë, 30 km larg Tepelenës falë programit të Rilindjes Urbane kanë marrë jetë agrobujtinat e para. Një ndër to është dhe...

Rilindja e Nivicës/ Nga një parajsë deri dje e braktisur, në...

TIRANË, 20 mars/ATSH/ Nivica, një parajsë deri dje e braktisur dhe e panjohur, po kthehet në një destinacion të rrallë turistik, falë investimeve publike...

Rama nga Nivica: Programi i PD-së për bujqësinë, një menu imagjinare...

TIRANË, 6 shkurt/ATSH/- “Programi i PD është një menu për të ofruar të gjitha pjatat imagjinare për të gjitha kategoritë e njerëzve dhe për...

Ndërtimi i aksit Salari – Nivicë/ Emigrantët nisin të investojnë kursimet...

TIRANË, 5 shkurt/ATSH/ "Investimet e qeverisë për ndërtimin e aksit Salari-Nivicë u kanë dhënë shpresë e optimizëm emigrantëve që kanë nisur të investojnë kursimet...

Zhvillimet e bujtinave dhe rikthimi i emigrantëve për të investuar në...

TIRANË, 5 shkurt/ATSH/ “Zhvillimet e bujtinave dhe rikthimi i syve të emigrantëve nga kjo zonë e bekuar, për të investuar kursimet e tyre në...

Punimet në segmentin e fundit prej 14 km në Salari/ Lidh...

TIRANË, 5 shkurt/ATSH/ Në Salari të Tepelenës vazhdon puna për segmentin e fundit prej 14 km, që do të lidhë me rrugë turistike qytetin...

Nivica, thesari i fshehur që ofron një panoramë të pakrahasueshme

TIRANË, 18 gusht/ATSH/ Me natyrën e mrekullueshme dhe mikpritjen karakteristike, fshati 2400-vjeçar i Nivicës është një tjetër destinacion turistik për vizitorët vendas e të...

Kanionet e Nivicës, pasuri natyrore e turizmit malor në jug të...

TIRANË, 11 gusht/ATSH/ Kanionet e Nivicës janë një tjetër pasuri natyrore dhe destinacion turistik në vendin tonë. Zëvendësministrja e Turizmit dhe Mjedisit, Ornela Çuçi publikoi...

“100 fshatrat”/ Nivica, gjithçka duhet për të kaluar një fundjavë fantastike...

TIRANË, 9 qershor/ATSH/ Me natyrën e mrekullueshme dhe mikpritjen karakteristike, fshati 2400-vjeçar i Nivicës është një tjetër destinacion turistik për vizitorët vendas e të...

Nivicë/ Mbështetje financiare nga AZHBR, Jaho Xhebro ngre një agroturizëm fitimprurës

TIRANË, 14 tetor /ATSH/- Kryeministri Edi Rama, ka zgjedhur të promovojë një investimin kurajoz të Jaho Xhebro, që me mbështetjen e Agjencisë së Zhvillimit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA